İzmir Kart Tamir Servis Hizmeti

Kart Tamir Arıza Onarım Servisi

kart tamiri

Kart Tamir Servis Çağrı Merkezi 0232 332 24 86

 • Kombi Klima Kart Tamiri
 • Dental Ürünler Kart Tamiri
 • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
 • Endustriyel Kart Tamiri
 • Medical Ürünler Kart Tamiri
 • İş MakinesiForklift Kart Tamiri
izmir kart tamiri hizmeti

İzmir Kart Tamir Servisi

Dizayn Teknik Servis Kart Tamir Servisi olarak her marka beyazeşya ürünleri, kombi, klima, hastane dental ürünleri, medical ürünler kart tamiri ve aynı zamanda iş makinesi elektronik kart tamiri hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Arızaya gelen tüm kartların testleri yapılarak sorunsuz teslim edilir.

 • Kombi Kart Tamir Servisi
 • Kombi Kart Tamir Servisi

  Kullanmakta olduğunuz evinizde veya işyerinizdeki kombi cihazlarının elektronik kart tamiri servisimiz tarafından 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Yoğuşmalı kombi kart tamiri yanı sıra fan motoru kartı tamiri hizmetide sunmaktayız. Hermatik kombi kart tamiri ve yoğuşmalı kombi kart ve fan motoru kartı tamiri tüm testler yapılarak siz değerli tüketicilerimize sorunsuz teslim edilmektedir.

  Kombi Kart Tamiri

  klima kart tamiri
  Klima Kart Tamir Servisi

  Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazlarınız siplit klimalar, salon tipi klimalar, inverter klima ve ısı pompaları gibi ürünlerin elektronik kart tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. inverter klima kart tamiri, salon tipi klima kart tamiri, siplit klima kart tamiri, tavan tipi klima kart tamiri gibi branşlarımız ile her marka klima cihazlarının elektronik kartları tüm testler yapılarak sorunsuz teslim edilmektedir.

  Klima Kart Tamiri

  beyaz eşya kart tamiri
  Beyaz Eşya Kart Tamir Servisi

  Isı pompalarının kullanıldığı tesisatlar profesyonel ekipler tarafından kurulmalıdır. Kaynak tarafı ile kullanıcı tarafında ısı transferini sağlayan bu cihazların sağlıklı çalışması için titiz bir projelendirme gerekmektedir. Isı pompasının sık sık bozulmasına sebep olan, uygunsuz kurulan tesisatların düzeltilmesi hizmetini de vermekteyiz. Tesisat sistemlerinin revizyonu ve kurulumunda ısı pompasının uzun ömürlü ve yüksek verimli çalışması için gereken çözümleri sunmaktayız

  Beyazeşya Kart Tamiri

  buzdolabı kart tamiri
  Buzdolabı Kart Tamiri

  Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz buzdolabı cihazlarının elektrik akımına maruz kalarak yada başka sebeple arıza yapması durumunda uzman kadromuz ile inverter yada normal elektronik buzdolabı kartlarınız tüm testler yapılarak siz değerli tüketicilerimize 1 yıl garantili olarak teslim edilir..

  Buzdolabı Kart Tamiri

  çamaşır makinesi kart tamiri
  Çamaşır Makinesi Kart Tamiri

  Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz çamaşır makinesi cihazlarının elektrik akımına maruz kalarak yada başka sebeple arıza yapması durumunda uzman kadromuz ile inverter yada normal elektronik çamaşır makinası kartlarınız tüm testler yapılarak siz değerli tüketicilerimize 1 yıl garantili olarak teslim edilir..

  Çamaşır Makinesi Kart Tamiri

  bulaşık makinesi kart tamiri
  Bulaşık Makinesi Kart Tamiri

  Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz bulaşık makinesi cihazlarının elektrik akımına maruz kalarak yada başka sebeple arıza yapması durumunda uzman kadromuz ile inverter yada normal elektronik bulaşık makinası kartlarınız tüm testler yapılarak siz değerli tüketicilerimize 1 yıl garantili olarak teslim edilir..

  Bulaşık Kart Tamiri

  endüstriyel ürünler kart tamiri
  Endüstriyel Ürünler Kart Tamiri

  tüm endüstriyel ürünlerin kart tamirini uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapmaktayız. Endüstriyel elektronik kart tamiri servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca iş makinesi ve forklift kart tamiri hizmetimizde mevcuttur...

  Endüstriyel Ürünler Kart Tamiri

  medikal ürünler kart tamiri
  Medikal Ürünler Kart Tamiri

  Tüm medical ürünlerin kart tamiri hizmeti firmamız tarafında garantili olarak yapılmaktadır. kovitron cihazları kart tamiri, lazer makinesi kart tamiri, dental ürünler kart tamiri hizmeti firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır...

  Medical Ürünler Kart Tamiri