İzmir Baymak Servis Hizmeti

Baymak Kombi Servisi İzmir

izmir baymak kombi servisi

Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0850 304 83 20

 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Orjinal Yedek Parça
 • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
 • Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
 • Petek ve Radyatör Temizleme
 • Petek Radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı ve makineli temizlik hizmeti
 • Baymak kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti
baymak-yetkili-servisi

İzmir Baymak Kombi Teknik Servisi

İzmir de aynı gün profesyonel kadromuz ile Baymak kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ayrıca Baymak kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur. Kombi yedek parça satış hizmetimiz tüm Türkiye geneline vardır. İzmir Baymak Kombi Servisleri Tamamen uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup siz değerli tüketicilerimize kombi servis hizmeti sunmaktadır. İzmir için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yapmaktadırlar. Almış olduğumuz sağlam referanslarımız ile 10 yılı geride bırakmaktayız. Baymak Kombi Servisi olarak tüm izmir bölgesinde siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerle tüketicilerimizden oldukça yüksek memnuniyetler alarak referanslarımızı yükseltmekteyiz. Baymak servisi hizmetimiz profesyonel kadromuz, orjinal yedek parçalarımız ile aynı gün içinde kusursuz olarak yapılmaktadır. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın ileri dönük daha performanslı halde çalışabilmesi adına mutlaka yıllık bakımını yaptırmayı unutmayınız. İzmir Baymak Kombi Arıza Servisi Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Baymak servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Baymak kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.

 • Baymak Servisi
 • Baymak Kombi Servisi

  Baymak Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize kusursuz hizmet sağlamak adına uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmak için herzaman yanınızdayız. Biz biliyoruzki siz değerli tüketicilerimizin hoşgörü ve nezaketi karşısında üstün bir servis hizmeti anlayışı ile birlikteyiz. baymak servisi Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz baymak marka kombi cihazınızın yılda 1 kez mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Servis teknisyenlerimiz baymak servisi izmir bölgesinde 7/24 saat kombi arıza hizmeti sunmaktadır.Firmamıza Aynı gün izmir baymak servisi arıza ve bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

 • Hızlı Ve Güvenilir Kombi Destek
 • Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunarak müşteri potansiyelini üst düzeylerde tutmayı başaran öncü firmalar arasında yer alan Baymak servisi firmamız arıza bakım tamir ve onarım işlemlerini kısa sürede çözümlendirmeye odaklanmaktadır. tüm izmir bölgesinde aliağa, menemen, çiğli, karşıyaka, bayraklı, bornova, kemalpaşa, buca, karabağlar, konak, alsancak, balçova, göztepe, güzelbahçe, urla, torbalı, menderes, gaziemir, narlıdere, çeşme Baymak kombi servisi hizmetimiz vardır. Ucuz maliyeteler ödeyerek bizleri tercih edebilirsiniz. Kış sezonlarında Baymak kombi servisi ile ilgili üstün performans sağlamak için sıcaklık derecesi düşmeden önce kesinlikle kombi bakımı yapmalısınız. Baymak Kombi Bakımı servismiz tarafından uzman ekiplerle periyodik bakımlarını yaparak kombi'nizin ömrünü uzatın ve yüksek faturalardan kurtulun, Bu sizi soğuk kış aylarında yüksek faturalardan koruyor. Açıkcası kombinizin performansını arttırır ve yüksek doğalgaz kullanımından tasarruf etmenizi sağlar. Yıllık olarak cihazınızı kesinlikle iç temizliği ve petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde büyük arızalar oluşarak yeni bir kombi fiyatında arıza meydana gelebilir. Baymak Kombi Bakımı sizere yılda 1 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Baymak kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman kadrolu servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 0850 304 83 20 nolu Baymak çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahele etmeyiniz. Kombi Bakımı Fiyatları Baymak çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Baymak Kombi Servisi

  Baymak Servisi

  İzmir Baymak Servisi

  baymak-kombi-petek-temizleme-servisi
  İzmir Baymak Kombi Petek Radyatör Temizliği

  İzmir Baymak Kombi Servisi olarak evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Baymak marka kombi cihazınıza bağlı petek radyatörlerinde tıpkı kombi cihazı gibi bakımının yapılması gereklidir. Bakımı yapılmayan petek radyatörler yakıt tüketimini artırarak siz değerli tüketicilerimize kombi cihazınızın bozulmasına yol açmaktadır. Petek temizliği firmamız tarafından makineli, ilaçlı olarak yapılmnaktadır. Daha randımanlı ve uzun ömürlü kombi cihazınızı kullanabilmeniz adına kombi petek temizliğini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

  Baymak Kombi Arıza Kodları

  Baymak Kombi Arıza Kodları;

  BAYMAK ECO 5 ARIZA KODLARI

  Cihazınız çalışmadığında LCD ekranda bazı arıza kodları görebilirsiniz.Bu kodlar sizlere bazı konularda yardımcı olabilir.Örneğin kombinin suyumu azalmış veya gaz mı gelmiyor gibi basit durumlarda BAYMAK SERVİS e ihtiyacınız olmadan kendiniz müdahale edebilirsiniz.

  Arıza Kodu Açıklaması Yapılması Gereken

  A01 Ateşleme Hatası Kombiye gaz gelmiyor olabilir

  A03 Emniyet Termostatı Resetleme Yapılmalı

  E03 Baca Hatası Bacalı kombilerde çekiş zayıflığı olabilir hermetik kombilerde ise baca sisteminde elektronik veya mekanik bir arıza durumu olabilir

  E05 Kalorifer NTC sensör Çıkış suyu sensör arızası

  E06 Sıcak su NTC sensör Kullanım suyu sensör arızası

  E10 Tesisat suyu az Kombinin su basıncını 1.5 bar civarına getiriniz

  E26 Aşırı ısınma Kombi aşırı ısınmış ve haralet yapmış 10 ila 15 dakika bekleyiniz

  Çıkan arıza sonrasında kombiyi birkaç kez resetledikten sonra tekrar çalıştırınız.Sorununuz çözülmediyse BAYMAK SERVİS ten yardım talep edebilrsiniz.

  BAYMAK LUNA 5 ARIZA KODLARI

  Cihazınız çalışmadığında LCD ekranda bazı arıza kodları görebilirsiniz.Bu kodlar sizlere bazı konularda yardımcı olabilir.Örneğin kombinin suyumu azalmış veya gaz mı gelmiyor gibi basit durumlarda BAYMAK SERVİS e ihtiyacınız olmadan kendiniz müdahale edebilirsiniz.

  Arıza Kodu Açıklaması Yapılması Gereken

  E01 Ateşleme Hatası Kombiye Gaz Gelmiyor Olabilir.

  E02 Sahte Alev Uyarısı

  E03 Aşırı ısınma Kombi aşırı ısınmış ve haralet yapmış 10 ila 15 dakika bekleyiniz.

  E04 / E05 / E06 Baca Hatası Bacalı Kombilerde Çekiş Zayıflığı Olabilir Hermetik Kombilerde İse Baca Sisteminde Elektronik Veya Mekanik Bir Arıza Durumu Olabilir.

  E07 Baca Termostat Kablo Arızası

  E08 Elektronik Kart Hatası

  E09 Gaz Valfi Arızası

  E12 / E21 Elektronik Kart Arızası

  F02 Hatalı Alev Oluşumu

  F13 Kombi Kilitlenme

  F22 Düşük Voltaj Hatası

  F23 Hava Basınç Anahtarı Arızası

  F25 Elektronik Kart Arızası

  F31 Kalorifer NTC Sensör Çıkış Suyu Sensör Arızası

  F32 Dış Hava Sensörü Arızası

  F33 Sıcak su NTC Sensör Kullanım Suyu Sensör Arızası

  F37 Düşük Su Basıncı Hatası Tesisat Suyu Az Kombinin Su Basıncını 1.5 Bar Civarına Getiriniz.

  F40 / F47 Su Basınç Anahtarı Arızası

  F59 Gaz Modülasyon Arızası

  Çıkan arıza sonrasında kombiyi birkaç kez resetledikten sonra tekrar çalıştırınız.Sorununuz çözülmediyse BAYMAK SERVİS ten yardım talep edebilrsiniz.

  Baymak Nuvola Comfort Arıza Kodları

  10E Arıza Kodu: Dış ortam sıcaklık sensörü arızası

  20E Arıza Kodu: Merkezi ısıtma devresi NTC sensörü arızası Kalorifer NTC sini değiştirin.

  28E Arıza Kodu: Baca NTC sensörü arızasıEmniyet NTC değiştirin.

  50E Arıza Kodu: Kullanım suyu devresi NTC sensör arızası Sıcaksu NTC sini değiştirin.

  60E Arıza Kodu: Oda termostatı sensör arızası Oda termostatını değiştirin.

  62E Arıza Kodu: Elektronik kart yazılım versiyonu arızası Elektronik Kart elektrik voltajından sistemde hata oluşmuştur. Tekrar yazılım atınız.

  88E Arıza Kodu: Elektronik kart ile AVS 77 kontrol ünitesi arasında haberleşme arızası Kombiyi Resetleyin Max. 5 defa

  95E Arıza Kodu: AVS 77 kontrol ünitesi saati arızası Kombiyi resetleyin Max. 5 defa

  110E Arıza Kodu: Emniyet termostatı arızası Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basınız sorun devam ederse, Kombiye 30 dak. bekleyin resetleyin. Tekrarlarsa bizimle irtibata geçiniz.

  119E Arıza Kodu: Hidrolik basınç anahtarı arızası

  Kombinin su basıncı yetersiz. Tavsiye ettiğimiz deger 1,5 ile 2.0 arasında olmasıdır.

  125E Arıza Kodu: Sistemde su olmaması veya hava olması

  Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

  127E Arıza Kodu: Anti-leyjoner fonksiyonu devrede

  Bu Sinyal geçicidir ve bu fonksiyon sona erdiğinde otomatik olarak kaybolur

  130E Arıza Kodu: Baca NTC sensörü aşırı ısınması

  Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

  131E Arıza Kodu: 125E veya 130E arızaları sonrasında kombi elektriğinin kesilmesi

  Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

  133E Arıza Kodu: Gaz yetersiz uyarısı

  Kombinizin yanında bulunan gaz vanasının açık olduğundan emin olun.

  Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

  151E Arıza Kodu: Kombi kontrol kartı arızası

  Ateşleme elektrodunun pozisyonunu kontrol ediniz

  155E Arıza Kodu: Maksimum reset denemesinin aşılması (n°5)

  Kombi üzerindeki ”RESET” düğmesine basınız.

  156E Arıza Kodu: Düşük veya yüksek voltaj uyarısı

  Enerji beslemesi voltaj değeri normal değere dönünceye kadar bekleyiniz.

  Resetleme işlemi cihaz tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

  Tavsiyemiz Kombinize Regülator takınız.

  160E Arıza Kodu: Fan arızası

  Kombinizin fan motoru arızalı

  193E Arıza Kodu: Sistemin hava yapması

  Bu Sinyal geçicidir ve bu fonksiyon sona erdiğinde otomatik olarak kaybolur

  baymak kombi servisi izmir
  İzmir Baymak Petek Temizliği Servisi
 • İzmir Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi
 • İzmir Baymak Servis Hizmet Bölgelerimiz

  Aliağa Baymak Servisi

  Menemen Baymak Servisi

  Çiğli Baymak Servisi

  Karşıyaka Baymak Servisi

  Bayraklı Baymak Servisi

  Bornova Baymak Servisi

  Kemalpaşa Baymak Servisi

  Buca Baymak Servisi

  Menderes Baymak Servisi

  Karabağlar Baymak Servisi

  Konak Baymak Servisi

  Balçova Baymak Servisi

  Göztepe Baymak Servisi

  Narlıdere Baymak Servisi

  Urla Baymak Servisi

  Çeşme Baymak Servisi

  Gaziemir Baymak Servisi

  Torbalı Baymak Servisi

  Güzelbahçe Baymak Servisi

 • Baymak Kombi Servisi
 • Baymak Servisi Etiket Bulutu