İzmir Bosch Servis Hizmeti

Bosch Kombi Servisi İzmir

İzmir Bosch Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0232 332 11 81

 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Orjinal Yedek Parça
 • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
 • Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
 • Petek ve Radyatör Temizleme
 • Petek Radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı ve makineli temizlik hizmeti
 • Bosch kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti
bosch-yetkili-servisi

İzmir Bosch Kombi Teknik Servisi

İzmir de aynı gün profesyonel kadromuz ile Bosch kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ayrıca Bosch kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur. Kombi yedek parça satış hizmetimiz tüm Türkiye geneline vardır. İzmir Bosch Kombi Servisleri Tamamen uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup siz değerli tüketicilerimize kombi servis hizmeti sunmaktadır. İzmir için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yapmaktadırlar. Almış olduğumuz sağlam referanslarımız ile 10 yılı geride bırakmaktayız. Bosch Kombi Servisi olarak tüm izmir bölgesinde siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerle tüketicilerimizden oldukça yüksek memnuniyetler alarak referanslarımızı yükseltmekteyiz. Bosch servisi hizmetimiz profesyonel kadromuz, orjinal yedek parçalarımız ile aynı gün içinde kusursuz olarak yapılmaktadır. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın ileri dönük daha performanslı halde çalışabilmesi adına mutlaka yıllık bakımını yaptırmayı unutmayınız. İzmir Bosch Kombi Arıza Servisi Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Bosch servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Bosch kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi

Bosch Servisi

İzmir Bosch Servisi

 • Bosch Kombi Servisi
 • Bosch Kombi Servisi

  Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize kusursuz hizmet sağlamak adına uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmak için herzaman yanınızdayız. Biz biliyoruzki siz değerli tüketicilerimizin hoşgörü ve nezaketi karşısında üstün bir servis hizmeti anlayışı ile birlikteyiz. bosch servisi Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz bosch marka kombi cihazınızın yılda 1 kez mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Servis teknisyenlerimiz bosch servisi izmir bölgesinde 7/24 saat kombi arıza hizmeti sunmaktadır.Firmamıza Aynı gün izmir bosch kombi servisi arıza ve bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

 • Hızlı Ve Güvenilir Kombi Destek
 • Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunarak müşteri potansiyelini üst düzeylerde tutmayı başaran öncü firmalar arasında yer alan Bosch servisi firmamız arıza bakım tamir ve onarım işlemlerini kısa sürede çözümlendirmeye odaklanmaktadır. tüm izmir bölgesinde aliağa, menemen, çiğli, karşıyaka, bayraklı, bornova, kemalpaşa, buca, karabağlar, konak, alsancak, balçova, göztepe, güzelbahçe, urla, torbalı, menderes, gaziemir, narlıdere, çeşme Bosch kombi servisi hizmetimiz vardır. Ucuz maliyeteler ödeyerek bizleri tercih edebilirsiniz. Kış sezonlarında Bosch kombi servisi ile ilgili üstün performans sağlamak için sıcaklık derecesi düşmeden önce kesinlikle kombi bakımı yapmalısınız. Bosch Kombi Bakımı servismiz tarafından uzman ekiplerle periyodik bakımlarını yaparak kombi'nizin ömrünü uzatın ve yüksek faturalardan kurtulun, Bu sizi soğuk kış aylarında yüksek faturalardan koruyor. Açıkcası kombinizin performansını arttırır ve yüksek doğalgaz kullanımından tasarruf etmenizi sağlar. Yıllık olarak cihazınızı kesinlikle iç temizliği ve petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde büyük arızalar oluşarak yeni bir kombi fiyatında arıza meydana gelebilir. Bosch Kombi Bakımı sizere yılda 1 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Bosch kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman kadrolu servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 0232 332 11 81 nolu Bosch çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahele etmeyiniz. Kombi Bakımı Fiyatları Bosch çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  bosch-kombi-petek-temizleme-servisi
  İzmir Bosch Kombi Petek Radyatör Temizliği

  İzmir Bosch Kombi Servisi olarak evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Bosch marka kombi cihazınıza bağlı petek radyatörlerinde tıpkı kombi cihazı gibi bakımının yapılması gereklidir. Bakımı yapılmayan petek radyatörler yakıt tüketimini artırarak siz değerli tüketicilerimize kombi cihazınızın bozulmasına yol açmaktadır. Petek temizliği firmamız tarafından makineli, ilaçlı olarak yapılmnaktadır. Daha randımanlı ve uzun ömürlü kombi cihazınızı kullanabilmeniz adına kombi petek temizliğini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

  izmir-bosch-kombi-bakim-servisi

  Bosch Arıza Kodları

  Bosch Kombi Arıza Kodları

  Bosch Kombi A7 Arıza Kodu

  Kombi cihazınızın sensörü (NTC) arızasından kaynaklanan arıza kodudur.Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.Sorun devam ederse kombi servisimiz ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi A8 Arıza Kodu

  Kombi cihazınızın BUS iletişimindeki sorun sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin.Sorun devam ederse servisimiz ile irtibata geçiniz.

  Bosch Kombi B1 Arıza Kodu

  Kombinizin Kod anahtarı cihaz tarafından algılanmadığında ortaya çıkan arıza kodudur..Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, gerekirse değiştirin.Bizimle irtibata geçerek kombi servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi B2 veya B3 Arıza Kodu

  Büyük olasılıkla elektronik karttan kaynaklanan arıza sonucu ortaya çıkan koddur.Değişmesi veya tamiri gereklidir.Servisimiz ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi C6 Arıza Kodu

  Kombi Fan motorundaki arıza sonucu orya çıkan arıza kodudur.Değişmesi gerekmektedir.Servisimizi arayınız.

  Bosch Kombi CC Arıza Kodu

  Kombi tarafından Dış hava sensörü algılanamıyor olmasından kaynaklı arıza kodudur.Dış hava termostatını ve bağlantı kablosunu kontrol edin.Servisimiz ile irtibata geçerek kombi servis hizmeti alınız.

  Bosch Kombi D3 Arıza Kodu

  8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş.Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.Bizimle irbata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi D5 Arıza Kodu

  Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).Harici (extern) sıcaklık sensörünü ve kablolarını kontrol edin.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi E2 Arıza Kodu

  Kombinizin gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.Sıcaklık sensörünü değiştirin.Servisimiz ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi E9 Arıza Kodu

  Kombi Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi EA Arıza Kodu

  Kombiye gaz girişinin yetersiz olması veya gaz girişi olmaması sonucunda ortaya çıkan arıza kodudur.
  Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu, atık gaz borusunu ve CO2 kontrol edin.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi F0 Arıza Kodu

  Kombi anakart arızası sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Kombi servisimizi arayınız.

  Bosch Kombi F1 Arıza Kodu

  Kombi elektronik kartı arıza sonucu ortaya çıkan arıza kodudur.Tamiri veya değişmesi hususunda servisimiz ile irtibata geçiniz.

  Bosch Kombi F7 Arıza Kodu

  Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.Bizimle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alın.

  Bosch Kombi A2 Arıza Kodu : Taze hava deposundaki limit termostatta hata, taze hava kamarasında aşırı ısınma. 1. Limit termostatın sürekliliğini kontrol edin (normalde kapalı kontak). 2. Contalarda veya iç gövdenin kontrol camında atık gaz sızıntısı olup olmadığını kontrol edin. 3. Hatların üretici taleplerini karşılamakta yeterli olup olmadığını kontrol edin. Atık gaz/Taze hava borusunun uzunluğu, müsaade edilen sınır değerlerinin dışındaysa, hatlarda 3'ten fazla dirsek varsa, bloke edilmişlerse veya birbiri ile uyumlu olmayan hatlar kombine edilmişse, bu hata meydana gelebilir. 4. Limit termostatın bağlantı elemanını ve bağlantılarını kontrol edin. 5. Cihazın elektrik fişini çekin ve kontrol elemanındaki limit termostatın bağlantılarını kontrol edin.
  Bosch Kombi A3 Arıza Kodu : Sensör kapalı veya bir kısa devre olduğunda veya P7 altındaki ayar doğru olmadığında, atık gaz için olan sıcaklık sensörü devreye girer.
  1. Atık gaz sıcaklık sensörünün bağlantıları için .
  2. Sensörün direncini ölçün (< 100 Ohm = kısa devre).
  3. P7 Modu kontrol edin: “Cd” doğru ayardır.
  Sıcak kullanım suyu sensörü (DHW-NTC) arızalı.
  Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

  (Sıcaksu NTC sini değiştirin.)
  Bosch Kombi A4 Arıza Kodu Atık gaz resirkülasyon sensöründe hata - Sensör kapalı veya kısa devre. 1. Atık gaz resirkülasyon sensörü bağlantılarının ve direncinin kontrolü ile ilgili olarak bkz. Res. 2 , [13]. 2. Atık gaz resirkülasyonunun sıcaklık sensörünü değiştirin.

  A8 Arıza Kodu: BUS iletişiminde kesinti.
  Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin.

  b1 Arıza Kodu: Kod anahtarı algılanmıyor.
  Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, gerekirse değiştirin.

  b2 veya b3 Arıza Kodu: Dahili hata.
  Teknik Destek Alınız.

  C6 Arıza Kodu: Fan çalışmıyor.
  Fan Motoru Arızalı Değiştirin.

  CC Arıza Kodu: Dış hava sensörü algılanmıyor.
  Dış hava termostatını ve bağl. kablosunu kontrol edin.

  d3 Arıza Kodu: 8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye
  girmiş.
  Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.

  d5 Arıza Kodu: Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).
  Harici (extern) sıcaklık sensörünü ve kablolarını kontrol edin.

  E2 Arıza Kodu: Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.
  Sıcaklık sensörünü değiştirin.

  E9 Arıza Kodu: Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.Kombinizin su basıncını kontrol edin tavsiye edilen degerler 1.5 ile 2.0 bar arasında olmasıdır.

  EA Arıza Kodu: Alev algılanmıyor.
  Kombinizin Gaz giriş vanası açık mı ? Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu, atık gaz borusunu ve CO2 kontrol edin.

  F0 Arıza Kodu: Dahili hata.
  Genel Arıza Teknik Destek Alınız.

  F1 Arıza Kodu: Dahili hata.
  Genel Arıza Teknik Destek Alınız.

  F7 Arıza Kodu: Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.
  Elektrodları kontrol edin. Atık gaz yolu açık mı? Anakart nemli olup olmadığını kontrol edin.

  FA Arıza Kodları: Gaz kesildiği halde alev algılanmaya devam ediyor.
  Iyonizasyon elektrodunu ve gaz armatürünü kontrol edin. Kondens suyu sifonunu temizleyin. Atık gaz yolu açık mı?

  Fd Arıza Kodları: Yanlışlıkla vede uzun süreli olarak reset butonuna basılmış.
  Reset butonuna tekrar basın.

  bosch kombi servisi izmir
  İzmir Bosch Petek Temizliği Servisi
 • İzmir Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi
 • İzmir Bosch Servis Hizmet Bölgelerimiz

  Aliağa Bosch Servisi

  Menemen Bosch Servisi

  Çiğli Bosch Servisi

  Karşıyaka Bosch Servisi

  Bayraklı Bosch Servisi

  Bornova Bosch Servisi

  Kemalpaşa Bosch Servisi

  Buca Bosch Servisi

  Menderes Bosch Servisi

  Karabağlar Bosch Servisi

  Konak Bosch Servisi

  Balçova Bosch Servisi

  Göztepe Bosch Servisi

  Narlıdere Bosch Servisi

  Urla Bosch Servisi

  Çeşme Bosch Servisi

  Gaziemir Bosch Servisi

  Torbalı Bosch Servisi

  Güzelbahçe Bosch Servisi

 • Bosch Kombi Servisi
 • Bosch Servisi Etiket Bulutu