Kemalpaşa Vaillant Kombi Servis Hizmeti

Kemalpaşa Vaillant Servisi

izmir kemalpaşa vaillant servisi

Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0850 304 83 20

 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Orjinal Yedek Parça
 • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
 • Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
 • Petek ve Radyatör Temizleme
 • Kombi kazan onarım, bakım ve yedek parça konusunda profesyonel hizmet
 • Petek Radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı ve makineli temizlik hizmeti
 • Kombi merkezi sistem servis hizmeti
 • Kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti
izmir Vaillant servisi

İzmir Kemalpaşa Vaillant Teknik Servisi

İzmir Kemalpaşa semtine aynı gün profesyonel kadromuz ile Vaillant kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur. Vaillant kombi yedek parça satış hizmetimiz tüm Türkiye geneline vardır. Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi tamamen uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup siz değerli tüketicilerimize kombi servis hizmeti sunmaktadır. İzmir Kemalpaşa semti için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yapmaktadırlar. Almış olduğumuz sağlam referanslarımız ile 10 yılı geride bırakmaktayız. Kemalpaşa Kombi Servisi olarak tüm İzmir Kemalpaşa semtinde siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerle tüketicilerimizden oldukça yüksek memnuniyetler alarak referanslarımızı yükseltmekteyiz. Kombi servisi hizmetimiz profesyonel kadromuz, orjinal yedek parçalarımız ile aynı gün içinde kusursuz olarak yapılmaktadır. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın ileri dönük daha performanslı halde çalışabilmesi adına mutlaka yıllık bakımını yaptırmayı unutmayınız. Kemalpaşa Vaillant Kombi Arıza Servisi Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Kombi servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.

Vaillant Servisi

Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi

 • Kemalpaşa Vaillant Servisi
 • Kemalpaşa Vaillant Servisi

  Kemalpaşa Vaillant Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize kusursuz hizmet sağlamak adına uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmak için herzaman yanınızdayız. Biz biliyoruzki siz değerli tüketicilerimizin hoş görü ve nezaketi karşısında üstün bir servis hizmeti anlayışı ile birlikteyiz. kemalpaşa vaillant servisi Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz vaillant marka kombi cihazınızın yılda 1 kez mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Servis teknisyenlerimiz vaillant servisi kemalpaşa bölgesinde 7/24 saat kombi arıza hizmeti sunmaktadır.Firmamıza Aynı gün kemalpaşa vaillant kombi servisi arıza ve bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

  Vaillant petek temizliği
  İzmir Kemalpaşa Vaillant Kombi Petek Radyatör Temizliği

  Kemalpaşa Vaillant Kombi Servisi olarak evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz her marka kombi cihazınıza bağlı petek radyatörlerinde tıpkı kombi cihazı gibi bakımının yapılması gereklidir. Bakımı yapılmayan petek radyatörler yakıt tüketimini artırarak siz değerli tüketicilerimize kombi cihazınızın bozulmasına yol açmaktadır. Petek temizliği firmamız tarafından makineli, ilaçlı olarak yapılmaktadır. Daha randımanlı ve uzun ömürlü kombi cihazınızı kullanabilmeniz adına kombi petek temizliğini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

  kombi bakımı

  Yıllık Kombi Bakımı Esnasında Yapılan İşlemler

  Cihazın su sızdırmazlığı kontrol edilir.

  Cihazın tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.

  Brulör ve yanma kontrolü yapılır.

  Cihazın sıcak su ve ısıtma fonksiyonları kontrol edilir. (Üç Yollu vana kontolü) Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.

  Gaz ayarları (Ön yanma ayarı,kısmi güç ve tam güç) kontrol edir.

  Genel elektronik aksamı kontrol edilir.

  Emniyet kontrolü; Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu, baca çekişi, baca sensörü fonksiyonu testi (bacalı cihazlara) yapılır.

  Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.

  Su şalteri filitresinin kontrolü, filitre temizliği, su debisi ayarlarının kontrolü yapılır.

  Turbo cihazlarda baca ringi temizliği yapılır.

  Kemalpaşa Vaillant Kombi Arıza Kodları

  Kombi Arızaları ve Çözümleri;


  Kombi Hiç Çalışmıyor: Elektrik bağlantısını kontrol ediniz.
  Çözüm: Sigorta şalterinin açık olduğundan emin olunuz.
  Kombi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor: Arıza koduna göre hareket edilmesi
  Çözüm: Herhangi bir sebepten dolayı arızaya geçmiş olabilir. Öncelikle reset atınız.
  Kombi Yanıp Sönüyor: Düzgün çalışmama olayı.
  Çözüm: Kombi cihazınıza bağlı baca borusunun takılı olup olmadığını veya gevşek olması halinde bu arızayı alabilirsiniz.
  Sıcak Su Vermiyor: Tüm sıcaksu musluklarınızı kontrol ediniz.
  Çözüm: Batarya musluk arızalı değil ise kombi cihazınızda sorun var demektir. lütfen firmamızdan servis talebi isteyiniz.

  Vaillant kombi arıza servisi
  Kemalpaşa Vaillant Petek Temizliği Servisi
 • Kemalpaşa Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi
 • Kemalpaşa Vaillant Servisi